Materiały nadesłane przez pielgrzymów – rok 2006

Dziennik

Zapraszamy do czytania dziennika. Jest to niezwykły dziennik, gdyż został on znaleziony w pielgrzymkowej ciężarówce, ot tak, pewnie wypadł z któregoś plecaka. Być może został on tam nawet wrzucony, tak jak sie wrzuca list do skrzynki. Domysły możecie snuć sami.

Z dziennika pielgrzyma A.D. 2006

Reportaż

Marta Kupiec szła z nami w tym roku na Jasną Górę w Grupie Ciszy. Pracuje w radio w Berlinie i w drodze przygotowywała reportaże dla swojej rozgłośni. Po emisji przysłała je dla nas wraz z tymi słowami:

"mój reportaż, został wyemitowany w dniu 16.08 w tutejszej rozgłośni (radiomultikulti, Rundfunk Berlin Brandenburg, audycja w jez. polskim). Reportaży było więcej - w sumie 4 (plus rozmowa na żywo w studio), z tym, że w wersji niemieckiej. Jestem szczęliwa, ze udało mi się na taką skalę zainteresować tym tematem świecką rozgłośnię. Publikacje na tematy religijne (nawet w jez. polskim) raczej nie są tu mile widziane. Myślę, ze "to robota" Ducha Świętego, a ja jestem skromnym pośrednikiem. Pozdrawiam bardzo serdecznie i mam nadzieje, ze się jeszcze zobaczymy."

Posłuchaj reportaży: